sizce de mümkün mü canlar?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MUHAMMEDALİ tarafından paylaşıldı.

 1. MUHAMMEDALİ

  MUHAMMEDALİ Daimi Üye

  Sistemin adı Illuminati. Sistem, dünyayı ele geçirmiş durumda. ÖZELLİKE MÜZİK PİYASASI, inanamayacağınız şarkıcılar bilinçli-bilinçsiz olarak bu sisteme hizmet etmekte. Dünyayı yöneten büyük para babaları, misyonerler vs. istedikleri kişileri çıkarıp, istedikleri kişileri indiriyorlar. Sistemin Masonlarla da bağlantısı var. Kendilerine karşı çıkan herkesi ya ortadan kaldırıyorlar, ya da sindiriyorlar. Micheal Jackson ve Tupac Shakur'un bu yüzden öldüğü %90 doğru.
  buna üye gibi bişe olan ünlüler:

  1. LADY GAGA

  Lady Gaga da fazlasıyla pompalanan popüler "şeytanlar" arasında. Konserleri ve resimleri anlayabilenler için gizli mesajlarla dolu.

  Bu sisteme hizmet ettiğini "resmen" gözümüze sokuyor.

  Bir röportajında "Gücünüzü nereden alıyorsunuz?" sorusuna "Ailem ve arkadaşlarım" diye cevap verirken saçını düzeltir gibi yapmış, bir gözünü kapamıştı. (Yani ailem ve arkadaşlarım sözde, aslında tek gözü işaret etmeye çalışıyor)

  Sol bölmede birkaç resim var ama araştırırsanız Lady Gaga'nın bu şekilde daha bir sürü fotoğrafı olduğunu göreceksiniz.  Şapkasına taktığı boynuzlar, özellikle yaptığı tek göz pozları, kıyafetleri vs. hep bu yüzden.

  Little Monster diyerek milyonları peşinden sürüklüyor. Zaten amaç da kendini sevdirmek, ağına düşürmek.

  2. TARKAN

  Maalesef. Tarkan'ın son 3-4 albümü fiyaskoydu.

  Nasıl yeniden şöhret olabilirdi?

  Ancak yeni stiliyle o da nasıl kullanıldığını açığa vurmuş oldu.

  Masonlar, bu sistemin yaratıcıları vs. Türkiye'de halkın uyandığını görünce popüler birini seçmek durumundaydı ve bu Tarkan oldu.

  Çünkü aynı zamanda sevilen biriydi, hayranlarını yanına çekebilirdi.

  Bundan sonra pompalanmaya devam edecektir çünkü o da artık tek gözlü bir şeytan. (Keşfedebilene şarkı sözleri mesaj dolu)

  3. JAY-Z

  Üçgeni ve içerisindeki tek gözü simgeleyen müzisyenlerden sadece bir tanesi.

  4. CHRISTINA AGUILERA

  Christina Aguilera'nın Bionic şarkısını dinleyin.

  Sözlerinde hayal gücümüzü, konsantrasyonumuzu yok ederek bizi bir nevi birer robota dönüştürmek istiyor.

  Adını haykırıyor zihninin içine işlesin diye bir de harf harf söylüyor, sonra Say! diye bağırarak seni koşullandırıyor.

  Albüm kapağına baktığımızda da Christina'nın yarısı bionic ya da robotik.

  5. BRITNEY SPEARS VE JUSTIN TIMBERLAKE - WALT DISNEY

  Walt Disney 33. dereceden bir masondu.

  Walt Disney resmindeki yazıyı dikkatle inceleyin.

  W, i ve Y'ye gizlenmiş 6 rakamları var. Elyazısı gibi gözüken bu kıvrımlar (W'nun kıvrımına dikkatle bakarsanız 6 rakamını oluşturduğunu görürsünüz, aynı şekilde i ve y'nin uzatılışına (kıvrımına) bakın bunlar da 6 rakamını oluşturur) 666 rakamını meydana getirir.

  666 rakamı onlar için şeytanın geleceği günü ifade etmektedir.

  6. MADONNA

  Müzik aleminin en ünlülerinden birisi Madonna da bu sistemin içerisinde.

  Ve daha Beyonce, Rihanna, Hayley Williams, Taylor Swift, Katy Perry, Paris Hilton, Maroon 5, Shakira gibi nota sığdıramadığım bir çok ünlü var...

  PEKİ YA KARŞI ÇIKANLAR?

  Eminem, Tupac, Micheal Jackson, Bob Marley gibi ünlüler bu sistemin farkındaydılar ve önüne geçmek için savaş verdiler.

  Eminem dışında hepsi öldü.

  Tesadüfi (!) rakamlarla. 25 yaşında, 25 Aralık'ta vs. Özellikle Micheal Jackson'ın They Don't Really Care About Us adlı "yasaklanan" videosunu izlediğinizde farkına varırsınız.

  TEK GÖZ sembolü içeren bir duvarın önünde şarkının "Beni korkutmaya çalışıyor, beni öldürmek istiyorlar" dizelerini söyler Micheal Jackson.  Daha sonra yeniden duvarın önünde "Ama asla beni ele geçiremeyecekler." demiştir. (şarkı sözlerinin bu tek gözlü duvarın önüne denk gelmesi imkansız.)

  Çünkü Micheal Jackson, dünyayı kendine "sevgiyle" bağlamış bir efsaneydi.

  Taciz vs. gibi komplolara maruz kaldı hem de hiçbir kanıt olmadan çünkü o bu sistemde değildi. Bir yerde ayağının takılıp düşmesi gerekiyordu ve şöhreti giderek darbe yedi.

  Bu sistem istemediği herkesi yutuyor.

  Eminem de ilk şöhret olmaya başladığı yıllarda bu illetin içerisindeydi ancak son albümünde ve baba olduktan sonra çok değişti. Recovery'deki (son albümünün adı) şarkıların sözlerine bakarsanız bunu anlayabilirsiniz. Ayrıca Rihanna ile yaptığı düet de, Rihanna hayranlarını kendi tarafına çekmek amaçlıydı çünkü Eminem bu sisteme karşı çıkmaya başlayınca medya vb. basın organları tarafından sindirilmeye başlandı. Ve eğer susmazsa, bu şekilde sesini duyurmaya devam ederse sonu maalesef Micheal Jackson gibi olacak.
  Alıntıdır.

   
 2. kigi12

  kigi12 Daimi Üye

  ilginc... tskler can paylasim icin..
   

Sayfayı Paylaş