Cami girişinde ayakkabı bekleyen özel koruma.

Konu, 'Tartışma ve Özeleştiri' kısmında Alevi_Kaptan tarafından paylaşıldı.

 1. Alevi_Kaptan

  Alevi_Kaptan Admin Yetkili Kişi

  [SOLAAL][​IMG][/SOLAAL]Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Bursa´daki Uluslararası Yaşlanma ve Yaşlılık Kongresi´nin ardından İznik İlçesi´ne geldi. Arınç burada Bursa Valisi Şahabettin Harput ile birlikte Merkez Eşrefzade Camii´nde cuma namazını kıldı. Arınç ve Harput namaz kılarken, korumaları cami kapısında bıraktıkları ayakkabıları bekledi.
  [​IMG]
  Namazdan sonra Ayasofya Müzesi´ni ziyaret ederek yetkililerden bilgi alan Arınç, Elbeyli Beldesi´nde meydan düzenlemesi ve alt yapı yatırımlarının açılışını yaptı.  Burada vatandaşlara seslenen Bülent Arınç, bugün Şırnak´ta şehit edilen iki asker ile yaralanan askerlerin üzüntüsünü paylaştıklarını söyledi. "Yüreğimize kan damlatanlar var" diyen Arınç, sözlerini şöyle sürdürdü:
  "İki kahraman askerimiz şehit edildi. Alçaklar, hainler, millete gözyaşı döktürenler, hayatımızı zehir edenler bizleri yine üzdüler. Şehitlerimizin ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Caniler cezalarını bulacaklar. Üç tanesi zaten öldürülmüş. Cani emellerine bundan sonra muvaffak olamayacaklar. Giderek Bu terör olaylarının arttığını görüyoruz. Bu olaylar ne kadar artarsa bizim de terörle mücadeledeki azmimiz artarak devam ediyor. Son aylarda Bursa´da da 5-6 askerimizin cenazesi kaldırıldı. Ancak Hükümetimiz emniyet askerimiz günümüzü zehir edenlerle mücadele etmeye devam edecek" dedi.
  Arınç, daha sonra kurdelayı keserek meydan düzenlemesi ve alt yapı yatırımlarını hizmete açtı.
  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]  [​IMG]   
 2. ero

  ero Daimi Üye

  sıradan bir devlet prosedürü.. devlet başkanlarının yedikleri içtikleri giydikleri kesintisiz gözetim altında tutulur
   
 3. Alevi_Kaptan

  Alevi_Kaptan Admin Yetkili Kişi

  Yazık yaa bu nedir belki o korumada namaz kılmak istiyor :)
  Bence gavur koruma alınmalı
   
  enelhak ve devran bunu beğendi.
 4. devran

  devran Yönetici

  kimden kimi koruyosunuz beyahu ?
  çok ilginç yaa ya ayakkabısı eskiyen bi gariban ayakkabısını değiştirmeye gitse nolcak şimdi bide adamlara korku veriyonuz :)
  ama olmuyo ki

  nedesem yalan olucak şimdi canlar. :D
   
 5. enelhak

  enelhak Super Moderator

  Evet değerli Can bu tespitinizde haklısınız kesinlikle Müslüman olmayan bir koruma sağlamak lazım malum "büyüklerimize" :)
   
  devran bunu beğendi.
 6. redyellow

  redyellow Üye

  "müslümanların" tümü "cuma namazı" kılıyor mu???
   

Sayfayı Paylaş