Avrupa Bulut Ödüllerinde Bir Ödül Türkiye'ye Geldi

Konu, 'Bilim ve Teknoloji' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. [​IMG]

  Turizm sektörüne cloud tabanlı servisler sunan CloudArena, Türkiye Cumhuriyeti'nde bu sene ilk kez düzenlenen EuroCloud Awards'ın Türkiye ayağında, En İyi Teknoloji Şirketi kategorisinde birincilik ödülünü aldı. Bu ödül ile 28 ülkeden adaylar arasında Türkiye'yi temsil edecek.
  Cloud Arena'ya Avrupa Bulut Ödülleri'nin Türkiye birinciliğini kazanmasını sağlayan ürünü ise HotelRunner.


  HotelRunner ne yapar?
  HotelRunner, tesisinize özel çevrimiçi içeriğinizi kolayca oluşturup bu içeriği yönetmenizi, küresel görünmenizi bir üst düzeye çıkartmanızı, odalarınızı ve müşterilerinizi yönetip durum denetlemesi yapmanızı ve ayrıca mevcut tüm on-line kanal ve mecralardan otel rezeravsyonu kabul etmenizi sağlayan dijital otel pazarlama ve yönetim platformudur.


  HotelRunner tesisim için nasıl bir fayda sağlar?
  HotelRunner, online oda ve fiyat yönetim sistemi, tesisiniz için profesyonel bir internet sitesi ve Facebook motel sayfası, mevcut tüm çevrimiçi rezervasyon ve ödeme kabul etme imkanı, mevcut müşterilerinizin yönetimi ve bunun yanında sosyal medya görünürlüğünüzü üst düzeye getirmek için kullanacağınız sosyal promosyonlar ve kupon sağlar. Servisimiz web'de, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.


  HotelRunner yeni müşteriler çekmeme nasıl katkıda bulunur?
  HotelRunner odalarınızı kendi internet sitenizden ve Facebook aracılığıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; uluslar arası çevrimiçi satış kanalları ve acentelerle sistem entegresi sağlar.

  HotelRunner'la motelimin odalarını satmaya başlamak için ne kadar ücret ödemeliyim?
  Baştan satın almanız gereken hiçbir şey yok, kurulum ve yazılım yoktur. Tamamen ücretsiz başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi tesisinize bir iyilik yapıp otel pazarlama konusunda tam olarak uzman bir bulut platformuna hotel yönetiminizi taşıyın.
   

Sayfayı Paylaş