www.alevilerbirligi.com hacklanmış.

Konu, 'Forum arşivi' kısmında Alevi_Kaptan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alevi_Kaptan

Alevi_Kaptan Admin Yetkili Kişi

Merhaba canlar arada bir baktığım alevi sitelerinden biri AlevilerBirligi-Bagimsiz Alevi Halk Hareketi - vBulletin bugün baktım hacklenmiş umarım en kısa zamanda bu güvenlik açığını kapatırlar.
    Siteye girdikten sonra belli bir süre sonra http://forum.millikuvvetler.org/aleviler.html yönleniyor.

-----------------------------------------------------------------
    Hackleyen grubun bir blog sayfasındaki yazı aşağıdadır.
    -----------------------------------------------------------------

İsmi Sizi Yanıltmasın arkadaşlar asıl bölücülerden din düşmanlarındandır bunlarda...
    Evet arkadaşlar size bazı deliller sunup hacklenip hacklenmeyeceğini sormuş ve çoğunluk tarafından hacklensin karararı çıkmıştı. Bizde birkaçgün gecikmelide olsa bu oylamanın hakkını BarlasTürk kardeşimle birlikte vermiş olduk[​IMG]

Allah (c.c) ve Peygamberimiz (s.a.v) e hakaret ve küfür eden diller koparılmıştır. Allah bu tür insanlara akıl fikir versin..

http://k0-ka.in/attack/?id=29404
    http://www.legend-h.org/mirror/19942...lerbirligi.com
    http://zero-h.com/mirror/id/80117
    http://www.root-h.tk/defacements/?id=1177

Video : http://www.youtube.com/watch?v=GxND3F_P4iE

Bilmeyenler için not düşelim: Bizim insanların dini düşüncesiyle hiçbir zaman işimiz olmamıştır. Herkes istediğine inanmakta ve istediğini düşünmekte özgürdür. Ancak kimsenin dinimize küfür etmesini veya peygamberimize ağıza alınmıyacak kelimeler sarf etmesine göz yumamayız. Bu kişiler Alevi değil Ateisttir. Saygılar..

İndex e bakmadan kimse yorum fln yapmasın alevilerle ne düşmanlıgınız var diye hiç bir aleviyle düşmanlıgımız yoktur ama bunların ne oldugu belli değil Peymgamberimize Dil uzatan dili keseriz !

Türk kürt alevi farketmez

2. PirYolu

PirYolu Misafir

ramazan ayinda bunu yapip sevap islediklerini saniyolar yazik olmus

3. Baskoylu

Baskoylu Daimi Üye

Islam Tarihi Kanla Yazilmis Bir Tarihtir....

Gerek cok tanrili dinlerde, gerek tek tanrili dinlerde, Insan kani emerek, zorla kendi inancini kabul ettiren tek din ISLAM DINI`DIR.
    Dolayisiyla Islam basli basina bir suc makinasidir....

Islam katletmek istedigi zaman, kendi kutsal inancini hice sayip, Allah icin yapiyoruz demek gibi soylemler yeterde artar.

Kuran diger kitaplarin degisik yasa bicimi olmasina ragmen, Eger bir Allah varsa, 4 ayri farkli kitap gondermesi soz konusu olabilirmi?

Aklin yolu ile baktgimizda,
    Diyelim ilk kitapta, hata yapti!!! ikinci kitapta yine hata yapti!!!! ucuncu kitapta yine hata yapti!!! dorduncu kitapta bu kadar hata yapacak bir Allah`in tek kelime ile geri zekali ve aptal olmasi gerekir.

Bu Allah Altmis milliyar yildan beri yasiyorsa! Altmis milliyar yildan beri sadece kendisini dort kez sozde bin yil ara ile, gercek yonu ile baktigimizda, tek tanrilarin ortaya cikisindan itibaren, islamla arasinda 2 bin yil civarinda bir ara olmasina regmen, Allah`i aklama ve temize cikarma dusuncesi ile, diger kitaplarin misyonunu yitirdigini soyleyip, kendilerini son Din olarak kabul ettirme cabasindan baska bir sey degildir.

Dolyisiyla 60 milliyar yasinda olan dunyada kendisini 2000-2500 yil icinde gostermis, bir daha ortalikta gorunmemis!!!! gorundugu zaman icinde ise 4 farkli dusuncelerle gelmis!!!!!!! 4 farkli kitap getirip, 4 farkli dusman ilan etmis, bu dusmanliklar gunumuze kadar halen devam etmektedir.... O zaman bas dusman Allah denen hayali varligin kendisidir......

Aleviler Birligin; Dinci Yobazlar tarafindan HECKLENMESI, yobazliklarini, bagnazliklarini, ahlaksizliklarini, onursuzluklarini ve insanlik dusmani olduklarini bir kez daha ortaya koymuslardir.

Hosgoruden uzak, saygidan uzak, sevgiden uzak ve butun isanlik degerlerden uzak olan bu yobaz din butun insanligin dusmanidir......

Aleviler Birliginde; Kimse kimsenin dusuncesine, inancina, fikir ve dusuncelerine hakaret etmiyor.

Yuz Cicek Acsin, Bin Fikir Carpissin teorisi ile hareket ediyor, yapilmasi gereken aciklamalarin yapilmasi karsisinda, fikir ve dusunceleri curutmek veya dogrulari ile gelip, yanlislari curutmek varken, Peygamberlerine ve Allah denen hayali varliklarina sozde yapilan saldirilara, fikir ve dusunceleri ile mahkum etmeleri gerekirken, boylesi onursuzluga bas vurmalari... Islamin kurulusundan beri gelen barbarligin ve suc makinasi bir kurum oldugunu ispati degilmidir?

Bunlar Hallac-i Mansur`u, Nesimi`yi, Pir Sultan ve daha nice yol onderlerini susturamadilar..... Aleviler Birligini`de susturamiyacaklar....... Boylesi bir saldiriya seyirci kalan, sozde kendilerini Alevi Sitesi goren veya gormeye calisan... Bir Cok Alevi Sitesinin bu konuda duyarli olmamalarini ve Islam Yobazlarina tepki gostermemelerini KINIYORUM......

Saygi ve Insani Sevgilerimle.

DEMAN ve fairy44 bunu beğendi.
  4. Baskoylu

Baskoylu Daimi Üye

Iste Islam ve Ataturkcu mantigin bas vurudugu siddet.....

Bunlarda Insanlik adina bir kivilcim dahi olsa bekliyebilirmiyiz? Bunlarin aldigi ve kavradigi insanlik dusmanligi kendi efendilerinden aldiklari emirler degilmidir?

Fikir ve Dusunceleri ile ustesinden gelebilecek, kendilerine gore saldiri ve hakret olarak algiladiklarinin karsiliginda Alevi Forumlarina yaptiklari saldirilarlarla susturabileceklerini inaniyorlarsa!!!!! aldaniyorlar.

Onlarin efendileri, Hallac-i Mansurlari, Nesimileri, Seyit Rizalari, Madimaklari susturamadiklari gibi, onlarin izinde ve actigi cigirdan onurlu durusu ile ilerliyen hic kimseyi susturamiyacaklarini bilmeleri gerekir....

Icimizde Keklik Cinsinde Cikan Bir Kac Kisiye Aldanmasinlar.........
    Bizler oldukce yasiyanlardaniz, bizlerde olurse, ten olur, can olmez.... Tarihte efendilerin gosterdigi onursuzluklar ve insanligin kabul edemiyecegi katliamlar susturamadiysa....
    bu onursuzlarinda cabalari bosunadir.

Ornegin, bulundugum yerde imkanlarimi kullanarak, Para ile tuttugum veya tutacagim insanlari Butun Islam Yobaz ve Fasist Irkci ve Milliyetci Sitelere bunlarin yaptigi saldirinin daha buyugunu yapamazmiyim?
    Yapamam.... Cunku Bunlar Gibi Herkes Onursuz ve Insanlik Dusmani Olamaz.....

UCKUR DUSKUNU kufurmudur? hakaretmidir?

Benim babam zefkine duskun biri olmus olsa.... Babam Uckuruna Duskun biriydi demem hakaretmidir? kufurmudur?
    Hz. Muhammed`in Uckur Duskunu olmadigini kim kanitliyabilir? varsa buyrun ben kanit, delil ve kaynaklarla gelecem...
    Boylesi islam yobazlarin It surusunu bir yana birakalim.
    Efendilerini koruma ve kollamaya calisan ve guvendikleri Fetullah Gulen gelsin.......

Hodri Meydan...

5. Alevi_Kaptan

Sitelerini hala aktif hale getirmemişler.. hacklayan gurubun yazdıkları aşağıdadır canlar. Pekte haksız sayılmazlar bu hack aleviliğe yapılan bir saldırı olarak görmüyorum ben.
    -------------------------------------

[​IMG]aL

BarlasTürk : Bu sitenin yöneticileri ve üyeleri gerek Allah (c.c) gerekse Hz. Muhammed (s.a.v) efendimize ağza alınmayacak küfür, hakaret ve iftaralarda bulunmuşlardır. Bu kişiler kesinlikle ne Alevi olabilir nede Müslüman. Olsa olsalar Ateist olabilirler ki zaten site admini açıkça ben Allah'a inanmıyorum diye belirtmiş. Neye inandığı kime inandığı bizi ilgilendirmez ancak sen kimsinki bizim dinimize peygamberimize küfür ve hakaret ediyorsun. Sen kimsinki Alevilik kelimesinin arkasına saklanarak içindeki pisliği bu sitede dışa vuruyorsun.. Aşağıda bu sitenin neden hacklendiğini gösteren forumdan bir görüntüyü yayınlıyoruz. Biz bu forumu alevi forumu olduğu için değil, Peygamber efendimize uçkur düşkünü diye hakaret edildiği için hackledik.. Aklınızı başınıza alın ve insanların dini inancına saygılı olun.
    RainMan : Ulan Serefsizler ! Siz kimimin köpeğisiniz, siz hangi kapının itisinizde Peygamber efendimize, Rabbimize Dil Uzatıyorsunuz. Şuan Sizler Bir Müslüman Devletinde Yaşıyorsunuz MADEM Beğenmiyorsunuz Büyüklerinizi Çekin Gidin Ecnebi Ülkelerine... Neymiş Allah tan küçük birşey istemiş ordaki üye.. bak Küçük bi bela olarak geldik Yat kalk o inanmadıgın Allah' a Dua Et Büyük Bişey İstememiş Yoksa Soyunu Sopunu Deşifre ederdik.

# HACKED
    MilliKuvvetler .Org ©
    From Turkey ...
    TEKTÜRK , ALPKAAN , DüziciLi ,RainMan , [email protected] , BaRLaSTÜRK , eL-CeWaD , WarSyNaX, Wiggi, Kenshiro, HardLaz, LuKe, e**le, Noexit, W£ßRooT
    [COLOR=Sienna][FONT=Arial]Hacklenme Sebepleri: [FONT=Arial][COLOR=Sienna]eşşek herifler
    [FONT=Arial][COLOR=Sienna]
    baskoylu : Haris Kizi Meymune; uckur duskunu Hz Muhammed`in son evlendigi kadindir

bandiera_rossa : Muhammed canının istediği her şey için ayet indirmiş,bu konuda öbür bütün "peygamberleri" katla***** rekor kırmıştır.En çok ta toplumun kabul görmeyeceği icraatları konusunda(sadece Arab toplumundan bahsetmiyorum) "ayet" indirmiş,Allah onun yüzünden fazla mesai yapmak zorunda kalmıştır.

toprak_1903 : muhamedin cinsel yaşamını okursan tabular yıkılır.
    [FONT=Arial][COLOR=Sienna]Daha ağza alınmayacak birsürü küfür hakaret..
    [IMG]http://i56.tinypic.com/x38ig9.jpg[/IMG]
    [IMG]http://i55.tinypic.com/30boh2u.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR]
    [FONT=Arial][FONT=Arial][COLOR=Sienna][FONT=Arial][COLOR=Sienna][FONT=Arial][COLOR=Sienna]
    [/color][/font][/color][/font][/color][/font][/font]

6. Baskoylu

Baskoylu Daimi Üye

Bu Saldiri Alevilige Saldiri Degilse!!!
    Bu saldiri kime yonelik bir saldiridir?

Aleviler Birligi Islam Yobazlarina Gereken Cevabi Verdigi Icinmi,
    Alevilere Yonelik Saldiri Degil?

Aleviler Birliginin Sahip Oldugu Alevice Durustan Dolayimi, Alevilere Yonelik Saldiri Degil?

Dersim, Sivas, Maras, Corum Ve Gazi Katliamlarinda Yapilan Saldirilar`da Alevilere Yonelik Saldiri Degildi degilmi????....
    Hatta ve Hatta Aleviler kendi kendisini yakti degilmi?

Dersim Katliaminda 80 binin uzerinde hunarca katledilen savunmasiz insanlari`da Dersim Halki kendi kendisini katletti degilmi?

Haci Bektasi Veli Dergahinida Aleviler kendi kendisine saldirarak kapatti degilmi?

Alevilere, Mum Sonduren,
    Ana Baci Tanimiyan vs vs diyen yine Alevilerin kendisidir degilmi?

Ayrica sizin soylemlerinizle yola cikacak olursak!!! bugune kadar ALEVILERE YONELIK, YAPILMIS VE YAPILAN ZULUM, ISKENCE, IFTIRA, KARALAMA, SOYKIRIM VE BENZERI SAYAMIYACAGIMIZ HAKSIZLIKLARI Aleviler hak etmistir degilmi!!!!!!!!

ALEVILERIN ONURLU VE KARARLI DURUSUNDAN DOLAYI, BUNLARIN YAPTIGI VE YAPACAGI HER TURLU ONURSUZLUKLARDAN DOLAYI HAKSIZ DEGILLER degilmi???

Alevilere, Ilericilere, Aydinlara ve Devrimcilere saldiran bu yabaz Irkci, Milliyetci ve Dincileri korumak icin, bir yerlerden taraf gorevlendirilmis, ozel gorevlimisiniz Sayin Alevi_Kaptan????

Avatarinizdaki Resimin bile Hz. Ali`ye ayit resim olmadiginin farkinda olmiyan!!!
    Aleviligi islamin Siiligi olarak goren site yoneticisinin boylesi bir ortami yaratmasi!!!!!

Sizinde bildiginiz gibi Aleviler Birligindeki Baskoylu benim....
    Yazilarimin ve yorumlarimin arkasindayim, tartisacak ve elestirecek, hata ve yanlislarimi mahkum edecek her Can`in yorumlarina ve elestirilerine acigim.

Yazi ve yorumlara yonelik elestiriler ve farkli yorumlar getirilebilir, bunlari saygi ile karsilariz, hosgoru ile karsilariz, yanlislarimiz varsa, yanlis deriz, yok degilse, yazilarimizdaki ve yorumlarimizdaki gercekleri tespit edersek, bizleri yanlis bir tutum icinde gorenler... Yanlislarini gormeleri gerekir.

Lakin Irkci, Milliyetci, Dinci ve Gerici Yobazlari savunarak, Yaptiklari Saldiriyi hakli gostermeye calismak!!!!!
    Alevice bir durus degil.... Demokrat, Aydin ve Ilerici bir durusta degil.......

Yukaridaki yazi ve yorum tarafinizdan yapilmasi oldukca ebes ve manidar olmus...

herseye ragmen........
    Buyrun sizi dinliyelim Sayin Alevi_Kaptan

7. Alevi_Kaptan

Sanırım yaranız amma büyük abi. Evet aleviliğe yönelik yapılan bir saldırı olarak görmüyorum orda hiçbiri aleviler dinsizdir alevilik şöyledir dememiş dikkat ettiyseniz. Ayrıca avatarımdaki hz ali olmadığını ben kadar sizde farkında olmanıza sevindim. Hz ali fotoğrafının temsili bir fotoğraf olduğunuda bilirdirsiniz sanırım.? Burda neyi savunduğunuzu anlamış değilim. ben kendi düşüncemi koymuşum ortaya siz bana karşı cephe almaya başlamışsınız. yaşınız benden kat kat büyük olabilir ama aleviliğin özünü ben kendi köyümde kendi memeleketimde çok iyi yaşıyorum... Bir çok aleviyim diyipte aleviliği bilmeyenlerden çok daha iyi bildiğimide idaa ediyorum.

Onun için bu sitede boş boş tartışmalara girceğimize dolu dolu tartışmalar yapıp bir yere varmak en doğrusudur. ve şu anda girmiş olduğunuz boş bir tartışmadır.
    Uzun uzun yazıp neyi anlatmaya çalışıyorsunuz. Kısa ve öz olmalı benim yorumumda kısa ve özdü. O saldırı aleviliğe yönelik olduğunu görmüyorum dedim farkındamısınız. Önce o hacklayenlerin yazısını okusaydınız keşke.

Bunu düşündüğünüz için kınıyorum sizi. Benim öyle bir niyetim olmuş olsa çoktan faaliyete geçirmiş olurdum 5 yıl neden beklerdimki? bunu bana diyene kadar gidip bazı alevilik adına açılan sitelere bakmınızı söylerdim örnek vermekı gerekirse sorularla alevilik sitesi.

O savunduğunuz site yöneticileri gelip kardeş sitemiz olan piryolu.com admininede gelip hakaretler etmiştir. Madem bu işi yapıyolar adam gibi yapsınlar. Hack yiyeli 2 hafta oldu hala düzeltmemişler reklam oldular buda bizi rahatsız ediyor sizi ettiği kadar. Bu işi bilmiyolarsa bizden yardım talep etsinler. ama etmezler çünkü onlar ve sizin gibi düşünenlerin ayrı bir dünyası var. Birlik olmaktan kaçınıyolar. Ben 5 yıldır bu iş içindeyim ve sadece piryolu.com sahibinin burnu havada olmadığını gördüm ve kardeş site olduk.

baskoylu : Haris Kizi Meymune; uckur duskunu Hz Muhammed`in son evlendigi kadindir

Bunu diyen biride asla alevi olamaz ve ateisttir.

Anlayana..
    cevap hakkımı kullandım.
    Luzumsuz tartışmalara girmemek için kapatılmıştır.

8. PirYolu

PirYolu Misafir

Siz once bizi kazanin sonra bilgilerinizi baskalarina empze edin, adam kalkmis bana 2yuzlu diyor, Sen beni taniyonmu kalkip artislik yapiyorsun.. soyle bilgisayar basina gecip erkeklik tasliynlara gicik oluyorum..

Bakiniz sayin Baskoylu Can sanirim sizde alevilerbirliginden siniz Alevi Canlar Forumu. www.alevicanlar.net ve Türkiye'nin alevi, bektaşi, kızılbaş site ve sosyal ağı bu sitedeki tum uyeler iyi niyetlidir gelip yardim talebinden bulunmanizi bekledik,elimizden gelen destegi sunardik.. Bizler birbirimize rakip degiliz bunun en buyuk kaniti zaten benim bu sitede gelip yorum yazmamdir..
    :

insanlarin belli degerleri vardir bunlar yanlis olsa bile saygi duymak gerekir, AMa siz hakketmisiniz bu hackedi..

Hz muhammed kim gordu kim biliyor bilmediginiz biri hakkinda neden gorus belirtiyorsunuz,
    Umarim bu size bir ders olur ataturkcu insandan adama zarar gelmez hackliyenlerde laik insanlar hakkini vermisler nede guzel hacklemisler ellerine saglik ::soru::soru:

Saygilarimla; Türkiye'nin alevi, bektaşi, kızılbaş site ve sosyal ağı Alevi

Alevi_Kaptan bunu beğendi.
  9. PirYolu

PirYolu Misafir

Alevi Kizilbas, Dusmanlari. - AlevilerBirligi-Bagimsiz Alevi Halk Hareketi bu adam kafayi baya bir siyirmislar.. ciddi derece bizi cekemiyolar laf atmayin bize kendi mekanizda ne halt ederseniz edin. ALevi kaptan ve Alevi ayni kisiler degildir.. bilip bilmeden konusuyorsunuz piryolundaki alevi nikli kisi benim bir derdiniz varsa 2 sitenin iletisim bolumunden yazin..

Sanirim hitinizde dusus var nasil yaparizda 2 kaliteli siteyi yapratiriz bantigi ile bizlere bulasmayin sizler icin hic iyi olmaz delilkanli olun adam olu alevi olun..

biz alevi dusmani degiliz biz kimse ile bir derdimiz yok.. Zaten moda haline gelmis alevi siteleri birbine laf atarlar peynirimi kim caldi ile tartisma yaratarak ayakda kalmaya calisirlar www.alevicanlar.net ve Türkiye'nin alevi, bektaşi, kızılbaş site ve sosyal ağı internette saygin alevi sitelerinden 2sidir.. pisliginiz bize sicramasin bize bulasmayin adam olun adam gibi konular paylasinki insanlar sizi birseye tutsunlar..

biz alevi dusmani degiliz biz cahilligin dusmaniyiz akli selim her insan bizim ne yaptigimizin bilincinde siz irkcisiniz alevilik adi altinda alevi sunni ayrimi yapip insanlari boluyorsunuz, sizin gibi cok alevi sitesi vardi simdi 1 siz kaldiniz sizde bu kafayla giderseniz bir yere varamazsiniz..

10. devran

devran Yönetici

canlar adı geçen üyeleri açıklamaya gerek görmeden ben banlamıştım
    açıklamaya gerek yok diyorum çünki yazdıklarından bi anlamçıkartamadım :)

Kaptanım ın bi sözü var ""istemeyen sitemize gelmez biz bize yeteriz""
    sanırım anlatabildim aksini düşünen varsa söylesin lütfen ?

bitmedi devam edecem :)

Alevi_Kaptan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş