Töbe Yarabbi... Şeytanla tanışmaymış bu da...

Konu, 'Korku Odası / İlginç Olaylar' kısmında Asi_Prenses tarafından paylaşıldı.

 1. Asi_Prenses

  Asi_Prenses Daimi Üye

  Balıkesir'deki bi kız lisesinde yatakhanenin birinde, kızları gece uyku tutmayınca birbirlerine hikayeler anlatmaya başlamışlar. Bunların çoğu da okullarına ait korkunç olaylarmış. Güya şeytan çok eski zamanlarda burada yaşayan bi ailenin fertlerine dadanmış ve onların ruhlarına giriyomuş. İnanışa göre şeytanın ayakları terstir ya, o insana da şeytan girince doğal olarak ayakları ters dönüyomuş.
  Aradan bi kaç saat geçmiş. Gruptakilerin uykusu gelince herkes yatağına gitmiş. Kızlardan biri accayip sıkışmış. Tuvalete gidecek ama anlatılanlardan epey bi korktuğu için gidemiyomuş. Alt ranzada yatan arkadaşını dürtüp uyandırmış. Diğer kız da bu hikayelerden en çok etkileneniymiş. Zaten zar zor uyuduğundan hiç kalkmak istememiş. Ancak arkadaşı ısrar edince onunla tuvalete gitmek zorunda kalmış. Arkadaşı tuvalete girince o da kapının önünde beklemeye başlamış. Diğer kız tuvaletten çıktığında bi tuhaf bakıyomuş. Bizimki anlatılanların etkisiyle de olsa gerek direkt kızın ayaklarına bakmış. Bi de ne görsün! Arkadaşının ayakları ters dönmüş. Parmakları arka tarafa bakıyomuş. Kızcağız çığlık çığlık kaçmaya başlamış. Koşarken de ara sıra arkasına bakıyomuş. Tam bu sırada koridorda belletmen öğretmenle çarpışmış. Kız nefes nefese başına gelenleri anlatmış. Sonunda, "Hocam inanamıyorum, ayakları resmen ters dönmüştü" demiş. Öğretmen, "Benimkiler gibi mi yani?" diyerek ayaklarını göstermiş. Kız kafasını aşağı indirince belletmenin ayaklarının da 180 derece arkaya baktığını görmüş. Napsın kızcağız, bu manzarayla beraber oracıkta aklını yitirmiş.  ne kadar doğru, ne kadar yanlıştır bilemem ama sakın ola şeytana uymayalım, nefsimize yenilmeyelim...
   
 2. seyduna_34

  seyduna_34 Daimi Üye

  yok be prensesım ınanma boyle seylere ...yok ayakları tersmıs yok kulakları uzunmus ..yok carparmıs yok ruhuna gırermıs..bunların hepsı sacma batıl ınanclar..hepde bu olayları yasayan uzaklarda bırılerı oluyo hıc de yakınımızda yada olayı bıre bır yasayan bırısı olmuyo nedense bırıncı agızdan duyamıyoruz yanı hep kulaktan dolma hıkayeler aklınızı bunlarla mesgul edıpde bosuna uykunuzu kacırmayın gecelerı :)))
   
 3. Asi_Prenses

  Asi_Prenses Daimi Üye

  doğru sölüosun ... Biz Allah'ı hem dilimizde hem de kalbimizde taşırsak hiç bişey olmaz...
   
 4. sanem_62

  sanem_62 Daimi Üye

  Banada pek inandırıcı gelmedi ...
   
 5. Selinserdal

  Selinserdal Daimi Üye

  İnanmam bunlara.. Cinlere inanıyorum evet.. Ama onlarla uğraşmazsak zaten bizlerle oyun oynamazlar..

  Bunlar biraz da insanların içindeki korkudan kaynaklanıyor.. İnsan korkunca karşısına herşeyi getirebilir.. Hayalgücümüzün oyunu bunlar..
   

Sayfayı Paylaş