İHH´ya giden her kuruş El Kaide´yi besliyor.

Konu, 'Serbest bölge' kısmında Özcan1 tarafından paylaşıldı.

 1. Özcan1

  Özcan1 BÖlüm YÖnetici

  TAHA HABER - İHH İnsani yardım adı altında toplanan paraları El Kaide'ye gönderiyor. Gerek Suriye'de savaşan, gerekse Türkiye'de bulunan El Kaide militanlarına her türlü yardımı sağlayan İHH her seferinde bu iddiaları yalanladı.

  El Kaide militanlarının Türkiye'de en yoğun olduğu şehirlerin başında gelen Gaziantep'te bulunan İHH temsilciliği El Kaide militanlarına her türlü maddi desteği sağlamaktan geri durmuyor.

  Aşağıda vereceğimiz fotoğraflarda Gaziantep İHH sorumlularından Said Gökdere'nin bu yardımları teröristlere nasıl ulaştırdığı ve teröristlerle çekilmiş fotoğraflarını göreceksiniz.

  Gerek Suriye içlerinde gerekse Kürtlerin yoğun bulunduğu Rojava'da sivillere karşı savaşan El Kaide militanlarının Türkiye'deki en büyük tedarikçilerinin başında İHH, Özgür Der, Yetim Der gibi dernekler bulunuyor.

  TAHA HABER

  Gaziantep İHH sorumlularından Said Gökdere'nin El Kaide militanlarıyla çekilen görüntüleri:

  Kaynak; http://www.tahahaber.com/haber/4070-ihh-ya-giden-her-kurus-el-kaide-yi-besliyor

  Bu Link'teki Resimleri bu sayfaya tasimadim.

  Ülkemiz icinde, ister ülkemiz disinda Alevi Katliamlarini mubah gören bir gerici fantazinin gercek yüzünün ekranlara yansimasi buna denir! Dünya alem görsün,okusun,ülkemizde yardim olarak toplanan paralarin nerelere Legal olarak akitildigini,AKP yönetimi ve yandaslari,hic bir zaman Ehl el Beyt (Alevi) dostu olmadigini.
   
 2. sanem_62

  sanem_62 Daimi Üye

  Zaten Bu tür yardım kuruluşları olmasa Bu tür eli kanlı gruplarda olmazdı ... Emeğine sağlık ..
   

Sayfayı Paylaş