Forum kategorileri hakkında görüşleriniz.

Konu, 'Forum arşivi' kısmında Alevi_Kaptan tarafından paylaşıldı.

1. Alevi_Kaptan

Alevi_Kaptan Admin Yetkili Kişi

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bir çok yeni üyeler forumdan nasıl yararlanacaklarını bilmiyolar sizce forum kadekorileri anlaşılır bir şekilde değilmi?
    Forum kategorileri hakkında düzenleme yapabilmemiz için sizden öneriler bekliyoruz.
    Olması gereken kategori. veya kadekori sıralaması hakkında önerileriniz almak isterim.

2. devran

devran Yönetici

Kaptan'ım forum kullanımı gayet açık ve net daha fazla basit kullanılabilir hali olmadığını düşünüyorum
    böyle çok iyi sadece konu açarken daha önce açılmış sa uyarı verdirilebilir yada google gibi texboks ın altında eşleşme varsa o konuya cevap yada mesaj eklenebilir :)

bunun gibi olabilir sadece yeni konu açarken mesela :

3. enelhak

enelhak Super Moderator

Evet değerli Canlar bu güzel olurdu.Böylece mükerrer konu açılımının önüne geçilirdi. Yazılan mesajda değişiklik yetkisinin tanınması konusunun tekrar değerlendirilmesinde yarar vardır diye düşünüyorum. Çünkü ben gibi dalgın ve unutkan Canların işine yarayacaktır :) Ha unutmadan bir Oyun bölümünün açılmasının faydalı olabileceğini düşünüyorum. Daha çok her insanın rahatlıkla oynayabileceği ve hoşuna gidebilecek küçük oyunları paylaşabilirdik. Teşekkürler.

Sayfayı Paylaş