ABF Genel Kurulu yapıldı

Konu, 'Haberler ve Yorumlar' kısmında DEMAN tarafından paylaşıldı.

 1. DEMAN

  DEMAN Daimi Üye

  Izettinlerin ve gizli izzettinlerin korkulu rüyasi, Sinan Işık gibi bir dava adamini bünyesine dahil eden ABF Genel Yönetim Kurulu´nun basarili olacagindan eminim:)


  ABF Genel Kurulu yapıldı
  ABF tarafından yazıldı.

  Alevi Bektaşi Federasyonu 6. Genel Kurul´u dün Ankara´da Hacı Bektaş Anadolu Kültür Vakfı salonunda yapıldı. Selahattin Özel´in başkanlığında tek liste halinde gerçekleşen Genel Kurul´da 21 kişilik Genel Yönetim Kurulu ile 9´ar kişiden oluşan Disiplin ve Denetleme Kurulu üyelikleri belirlendi.

  Genel Yönetim Kurulu: Selahattin Özel, Engin Gündük, Kemal Bülbül, Hüseyin Yıldırım, Servet Demir, Muhterem Aktaş, Ersin Gedik, Mustafa Aslan, Hüseyin Kaya, Miktat Öztürk, Oktay Kandemir, Muharrem Erkan, Murtaza Demir, Mehmet Yenisoy, Hıdır Temel, Adnan Özdemir, Hüseyin Olgun, Kelime Ata, Sinan Işık, Hüseyin Elmas

  Disiplin Kurulu: Fevzi Gümüş, Ali Yıldırım, Necati Şahin, Necdet Saraç, Hıdır Çam,
  Orhan Gazi Türkyılmaz, Eyüp Tek, Serdar Karaduman, Hüseyin Yılmaz

  Denetleme Kurulu: Ali Rıza Yıldırım, Şükrü Göktepe, Şahin Kurt, Halil Aksu, Remzi Çelik, Ayhan Yerli, Emel sungur, Mustafa Aslan, İmam Hüseyin Mor

  http://alevifederasyonu.org.tr/inde...el-kurulu-yapld&catid=1:son-haberler&Itemid=2
   
 2. DEMAN

  DEMAN Daimi Üye

  Izettinlerin ve gizli izzettinlerin korkulu rüyasi, Sinan Işık gibi bir dava adamini bünyesine dahil eden ABF genel Yönetim Kurulu´nun basarili olacagindan eminim :)
   

Sayfayı Paylaş